Szakmai beszámoló

on .

magyar falu pogramFülöpháza Község Önkormányzata

MFP-KEB/2022

Magyar Falu Program – Közösségszervezéshez kapcsolódó eszközbeszerzés és közösségszervező bértámogatása

Fülöpháza Község Önkormányzata a 3365810183 iratazonosítószámú Támogatói Okirat alapján a 2022. évi Magyar Falu Program keretén belül sikeresen pályázott a Közösségszervezéshez kapcsolódó eszközbeszerzés és közösségszervező bértámogatása alprogramra.

A pályázat keretén belül az Önkormányzat 3 995 495 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült.

A kapott összeget a pályázati kiírásnak megfelelően használta fel az önkormányzat.

A közösségszervező személy foglalkoztatásával a fő célkitűzésünk a társadalmi kohézió erősítése, a kulturális esélyegyenlőtlenség csökkentése volt. Lehetőséget teremteni a településünk lakói számára a kulturális, művelődési és szórakozási igényeknek megfelelően, a szabadidő kulturális célú eltöltésére.

A közösségszervező szakmai munkájának legfontosabb része az együvé tartozás élményének, a közösségek szervezése és működtetése, településünk rendezvényeinek megszervezésében és megvalósításában történő aktív részvétellel.

A közösségszervező munkatárs alkalmazása mellett a pályázatban beszerzésre került 10 db sörpad garnitúra is az eszközbeszerzés keretében, melyek hozzájárulnak településünkön az aktív, cselekvő közösségi programok megvalósításához.

Településünkön a tájékoztatás, nyilvánosság biztosítása céljából, az önkormányzat épületén,
valamint a település közigazgatási határát jelző, a település nevét tartalmazó tábla alatt
kommunikációs eszközök kerültek kihelyezésre. Nyertes pályázatunkról beszámoltunk a
település honlapján is.

Fülöpháza, 2023.02.01.

                                                                                               Nagyné Balogh Csilla

                                                                                                    polgármester

 

Kapcsolat

Kerekegyházi Közös Önkormányzati Hivatal
Fülöpházi Kirendeltség
Vincze Miklós jegyző

Cím: 6042 Fülöpháza, Kossuth u. 5.
Telefon: 76/377-182, 76/546-054
Fax: 76/377-182
E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. , Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.